Renkleri Öğreniyorum

Okul öncesi çocuklarınızın gelişimi için eşsiz ve harika bir oyun sizlerle. Bu oyunla birlikte çocuğunuza yeni renkli bir dünyanın kapısı açılacak.
Çocuklarınız bu oyunla renkleri kolay bir şekilde öğrenebilir, öğrenirken de bilgilenir. Bu oyun çocuklarınızı anasınıfına renkleri öğrenerek başlamasını sağlar. Renkleri öğrenmenin yanında sebzeleri, meyveleri, hayvanları tek bir oyunda öğrenebilir, oyunun son bölümünde yer alan boyama etkinliği ise çocuklarınızın hayal gücünde farklı dünyalar açacaktır.
 Oyunumuz dört ayrı kategoriden oluşmaktadır. Bu kategoriler;
*Renkleri tanıma
*Yağmur damlalarını yakalama
*Renkleri nesnelerle eşleştirme
*Boyama kitabı ‘dır.

Renkleri tanıma kategorisinde11 farklı renk tanıtılmaktadır. Bu renkler kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mor, pembe, kahverengi, beyaz, gri ve siyahtır. Bu renklere ait örnek nesnelerde verilerek çocuklarınız renkleri hem duyarak hem de görerek öğrendikleri için daha somut ve kalıcı bir öğrenme gerçekleştireceklerdir.

Oyunumuzun ikinci bölümünde ise renkli yağmur damlalarını yakalama oyunu vardır. Bu oyunda çocuklarınız yağmur damlalarını yakalarken renkleri pekiştirecek. Aynı zamanda kasların gelişimini de sağlayacaktır. Verilen bulut görseliyle ayrıca yüz ifadelerini ve mimikleri de öğreneceklerdir. Oyun oynarken aynı anda verilen dönütlerle oyun çocuğunuz için daha eğlenceli hale gelecektir.

Oyunun üçüncü kategorisinde çocuklarınızdan önceki kategorilerde öğrenilen renk ile renge ait olan nesneleri eşleştirmesi istenmektedir. Bu şekilde çocuğunuzun renkleri doğru bir şekilde öğrenip öğrenmediğini kontrol edebilirsiniz. Bu bölümde 11 renge ait rastgele şekilde gelecek eşleştirme ekranlarıyla çocuğunuzun sayısız bir şekilde pratik yapması sağlanmaktadır. Ayrıca eğlenceli nesnelere de yer verilerek renkler daha da ilgi çekici hale getirilmiştir.

Oyunumuzun dördüncü ve son kategorisinde ise çocuklarınızın öğrendiği renkleri onların hayal gücüne bırakarak özgün boyamalar yapmasını sağlayabilirsiniz. Boyama etkinliğimizde 66 adet boyamanın yanında çoğu boyama kitabında olmayan boya taşmasını engelleme, kalemlerin kalınlığını ayarlama çubuğu gibi özellikler bulunmaktadır. Bu oyunla çocuklarınız eğlenerek resim yaparken aynı zamanda el-göz koordinasyonu da gelişmektedir. Çocuklarınızın hayal gücü gelişirken aynı zamanda öğrendiği renkleri kullanarak eşsiz bir şekilde boyama yapmasını sağlayabilirsiniz.

Unutmayın ki her yetenek keşfedilmeyi bekler.
Bu eşsiz oyunla aynı anda pek çok şeyi öğretebilirsiniz. Renkleri öğrenme, el-göz koordinasyonu, kas gelişimi, hayal gücünü 1 2 3 4 5 6 7 81024x500banner1geliştirme, nesnelerin renklerini öğrenme… Bunların hepsini bu oyunda bulabilirsiniz. Harika eşsiz bir oyun sizi bekliyor. İyi eğlenceler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir